Norengros Haugaland Engros

Norengros Haugaland Engros er vår lokale avdeling på Haugalandet. Du finner oss sentralt plassert i Norheim Næringspark hvor vi har kontorer, butikk og distribusjon.

Åpningstider i butikken er 08.00 – 16.00 mandag til fredag.

Butikken er åpen både for private og bedrifter.

Kontaktinformasjon Haugaland Engros

Norengros Haugaland Engros
Norevegen 6
5542 Karmsund

Tlf: 52 84 73 80
Faks: 52 84 73 81
E-post: he@norengros.no

Elisabeth Gaard Kvale

Avdelingskoordinator/salgskonsulent emballasje

egk@norengros.no

975 93 277

Cecilie Holden

Cecilie Holden

Salgsleder Møbel

cecilie.holden@norengros.no

975 68 398

Jorunn Dybdahl

Jorunn Mørch

Salgskonsulent Storhusholdning

jorunn.dybdahl@norengros.no

971 28 874

May Kristin Håland

KAM Helse/Teamleder Refusjon

mkh@norengros.no

466 38 634

Cathrine Halvorsrud

Cathrine Halvorsrud

Support Helse

cathrine.halvorsrud@norengros.no

940 25 676

Sigurd Larsen

Sigurd Larsen

Salgskonsulent Emballasje

sigurd.larsen@norengros.no

484 00 275

Merete Bergsvåg

Salgskonsulent Offentlig team

merete.bergsvag@norengros.no

959 01 513

Kjell Arve Håland

KAM Storhusholdning

kjell.arve.haland@norengros.no

911 36 208

Geir Haraldseide

Geir Haralseide

Anbudssjef

geir.haraldseide@norengros.no

932 88 938

Elin Haukås Li

Elin Haukås Li

Support

elin.haukas.li@norengros.no

51 21 59 59

Knut Endre Knutsen

Knut Endre Knutsen

Servicetekniker

knut.endre.knutsen@norengros.no

Kristian Kanck

Kristian Kanck

Servicetekniker

kristian.kanck@norengros.no

Arild Søvold

Arild Søvold

Servicetekniker

arild.sovold@norengros.no