Vi har flyttet inn i nye lokaler! Nå finner du oss i Norevegen 15.

Norengros Haugaland Engros er vår lokale avdeling på Haugalandet. Du finner oss sentralt plassert i Norheim Næringspark hvor vi har kontorer, butikk og distribusjon. Åpningstider i butikken er 08.00 – 16.00 mandag til fredag. Fra 12. desember har vi nye åpningstider: 07.30 – 17.00 mandag til fredag, og kl. 10.00 – 14.00 på lørdager.

Butikken er åpen både for private og bedrifter.

Kontaktinformasjon

Norengros Haugaland Engros
Norevegen 15
5542 Karmsund

Tlf: 52 84 73 80
Faks: 52 84 73 81
E-post: he@norengros.no

Cathrine Halvorsrud

Cathrine Halvorsrud

Support Helse

cathrine.halvorsrud@norengros.no

940 25 676

Cecilie Holden

Cecilie Holden

Salgsleder Møbler

cecilie.holden@norengros.no

975 68 398

Geir Haraldseide

Geir Haralseide

Anbudssjef

geir.haraldseide@norengros.no

932 88 938

Jorunn Dybdahl

Jorunn Mørch

Salgskonsulent Storhusholdning

jorunn.dybdahl@norengros.no

971 28 874

Kjell Arve Håland

KAM Storhusholdning

kjell.arve.haland@norengros.no

911 36 208

May Kristin Håland

May Kristin Håland

KAM Helse/
Teamleder Refusjon

mkh@norengros.no

466 38 634

Merete Bergsvåg

Merete Bergsvåg (i permisjon)

Salgskonsulent Offentlig

merete.bergsvag@norengros.no

959 01 513

Sigurd Larsen

Sigurd Larsen

Salgskonsulent Emballasje

sigurd.larsen@norengros.no

484 00 275

Knut Endre Knutsen

Knut Endre Knutsen

Servicetekniker

knut.endre.knutsen@norengros.no

Kristian Kanck

Kristian Kanck

Servicetekniker

kristian.kanck@norengros.no

Arild Søvold

Arild Søvold

Servicetekniker

arild.sovold@norengros.no