Norengros Kjosavik administrasjon og ledelse

Gunnstein Kjosavik

Daglig leder
906 21 205
gunnstein.kjosavik@norengros.no

Kjell Egil Kjosavik

Innkjøpsleder
913 86 608
kjell.egil.kjosavik@norengros.no

Kjetil Gilje

Salgssjef Forbruk
995 76 972
kjetil.gilje@norengros.no

Pål Drechsler
Pål Drechsler

Salgssjef Møbler
995 76 972
pal.drechsler@norengros.no

Reidar Tho

Leder Backoffice
951 49 970
reidar.tho@norengros.no

Renate Taraldset
Renate Taraldset

Salgssjef Helse
922 00 336
renate.taraldset@norengros.no

Siv Houge

Økonomileder
901 25 214
siv.houge@norengros.no

Ståle Klippen

Salgssjef Butikker / Marketingsjef
948 28 822
stale.klippen@norengros.no

Sven Inge Hæstad

Salgs- og markedssjef
916 12 11 0
sih@norengros.no

Tor Inge Dueland

Logistikksjef
480 33 331
tor.inge.dueland@norengros.no

Kjell Kjosavik

Rådgiver
901 95 891
kjell.kjosavik@norengros.no

Miriam Ingvarsdottir
Miriam Vaule Ingvarsdóttir

Salgs- og markedskoordinator
405 48 192
mvi@norengros.no

Eirik Arntsen
Eirik Arntsen

Markedskoordinator
982 80 989
eirik.arntsen@norengros.no